Szukacie pomysłu na któryś z najbliższych weekendów? Mam dla Was propozycję: światełka w Parku Oliwskim w Gdańsku. Podejrzewam, że nie ma wśród Was wielu osób, które o tych niesamowitych iluminacjach nie słyszało. Jeśli jednak jeszcze tam nie byliście, to koniecznie musicie to nadrobić!

Świąteczne światełka

Świąteczny Park Oliwski na Gdańskiej Oliwie był na mojej liście must see od roku – od kiedy tylko zobaczyłam zdjęcia znajomych pośród tysiąca światełek na jednym z portali społecznościowych. Wywarły na mnie tak duże wrażenie, że byłam skłonna pojechać do Gdańska w tę i z powrotem – tylko po to, żeby je zobaczyć 😀 Rok temu się nie udało, ale w tym roku już tak!

Przy okazji wizyty w Gdańsku i spotkania z koleżanką zwyczajnie musiałam tam pojechać. Uwielbiam tego typu miejsca i jeśli macie podobnie to na pewno nie będziecie zawiedzeni! <3

Uwaga: Iluminacje będą zdobiły park jeszcze tylko przez kilkanaście dni – do 4 lutego 2018!

Godziny otwarcia

To co mnie zaskoczyło i pewnie Was też może to to, że park jest zamykany na noc, a światełka rozpalane w określonych godzinach. Warto to wziąć pod uwagę planując swoją wizytę 🙂

Park Oliwski otwarty jest w godz. 05:00 – 22:00, natomiast świąteczna ekspozycja świetlna: od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 16.00-22.00.

PS: Macie swoje zdjęcia z parku? Pokażcie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.